Your feedback, answered

Your opinions and inquiries

Simona OdehnalováOctober 2, 2021

Dobrý den, objednávali jsme narozeninový dětský dort a byl výborný.Už se těším který objednáme příště můžu jen doporučit.Děkujeme.

Aleš Hölzel

Dobrý den paní Simono, děkuji za Vaší milou zprávu a jsem rád, že jste byla s dortíkem spokojená... ;.-)

děkujeme za Vaší objednávku a zůstáváme kdykoliv k dispozici... ;-)

za team Nasladko.cz AH

Lucie HrdinováAugust 14, 2021

Dobrý den., Moc bychom chtěli poděkovat za krásný a velice úžasný svatební dort. Jak nádherně dort vypadal tak i chutnal. Všem dort chutnal. I díky dortu byla svatba dokonalá. L+M Hrdinovi

Aleš Hölzel

Dobrý den paní Lucie, děkuji za Vaše hodnocení a jsem rád, že Vám dortík chutnal a vše bylo dle Vašich představ...

děkujeme za důvěru, že jste nás nechala pro Vás svatební dort připravit a zůstáváme kdykoliv v budoucnu k dispozici... ;-)

za team nasladko.cz AH

Simona VandlikMay 11, 2021

Chcem sa Vam velmi pekne podakovat za krasnu narodeninovu tortu pre mojho manzela k 30. narodeninam. Torta vyzerala nadherne a ked sme ju rozkrajali nevedeli sme sa dojest :) Je fakt super, ze ponukate aj rozvoz, usetri to vela casu. Od moznosti vyberu cez komunikaciu po dorucenie balicku - uplna spokojnost. Este raz dakujeme a prajeme vela len to najlepsie :)

Aleš Hölzel

Hezký den paní Simono, děkuji za Vaší milou zprávu a jsme rád, že jsme mohli být součástí oslavy kulatin Vašeho manžela...

děkuji a zůstáváme kdykoliv k dispozici... :-) za team Nasladko.cz AH

Miriam KovalčikováApril 1, 2021

Chcem sa poďakovať za nádhernú a výbornú čokoládovo malinovú tortu, ktorou sa vám už po druhý raz podarilo spojiť Košice s Prahou, keďže v tejto dobe plnej opatrení, môžeme oslavovať len cez videohovor. Ja sama som cukrárka a nikdy by ma nenapadlo, že niekedy si budem objednávať tortu. Preto viem oceniť výbornú kvalitu, možnosť platiť kartou, službu donášky až k oslávencovi a milý prístup. Prajem vám veľa spokojných zákazníkov. Nech vám to dlho pečie.

Aleš Hölzel

Dobrý den paní Miriam, děkujeme Vám za milou zprávu a jsme rádi, že jsme mohli zprostředkovat sladký pozdrav z Košic do Prahy ... ;-)

děkujeme a zůstáváme kdykoliv k dispozici, za team nasladko.cz AH

TerezaFebruary 25, 2021

Dobrý den, vyzvedla jsem si dort a byla jsem z něj doslova nadšená. Byl veselý, barevný a skutečně přesně tak krásný,jak jsem si ho pro dceru, které právě v úterý bylo 25 let, vysnila. Jsme s dcerou taková praštěná dvojka a ten dort přesně vystihuje naši veselou povahu. A co více, výborně všem chutnal. Vážně moc děkuji za úžasnou práci vašich mistrů cukrářů ;-) S pozdravem a přáním mnoha spokojených zákazníků a pevného zdraví a dobrých tržeb, Tereza

Aleš Hölzel

Dobrý den paní Terezo, děkuji za Vaší milou & veselou zprávu

jsem rád, že jsme Vaší důvěru nezklamali a makrónkový dortík se Vám líbil... ;-)

děkujeme za Vaší objednávku a zůstáváme kdykoliv k dispozici

za team nasladko.cz AH

Halyna KlimováFebruary 6, 2021

Dobrý den. Velké poděkování za vynikající a nádherný dort pro syna ke křtinám. Moc milý přístup a ochota vůči zákazníkům. Určitě doporučuji všem.

Aleš Hölzel

Dobrý den, děkujeme za Vaší milou zprávu a jsme rádi, že jste byla spokojená...

děkuji a zůstáváme kdykoliv k dispozici, za team nasladko.cz AH
 

RenataJanuary 22, 2021

Dobrý den,dnes jsem od vás obdržela jogurtový dort s jahodami.Nádhera a také výborný.Udělali jste oslavenci i mně obrovskou radost.Je to ,pastva pro oči i chuťové buňky.Mám od vás již druhý narozeninový dort opět skvělý.Ráda u vás objednávám i z toho důvodu že jste ,Dobrými anděly.,Vše za jedna.

Aleš Hölzel

Dobrý den paní Renato, děkujeme za Vaší milou zprávu a jsme rádi, že jste byla s našimi službami spokojená a dortík Vám chutnal...

zůstáváme samozřejmě kdykoliv k dispozici

AH za team nasladko.cz

LuckaSeptember 22, 2020

Dobrý den, jen se chci zeptat, kdy budou zase dostupné ovocné dorty, hlavně ty jahodové?

Aleš Hölzel

Dobrý den paní Lucko,

za momentální nedostupnost jahodových dortů může aktuálně vysoká cena jahod, která atakuje 300,-/kg ..., dle zpráv našeho dodavetele je to otázka dalších 14dnů a vše se vrátí "do normálu"...

děkuji za pochopení a Vaší zprávu

za team nasladko.cz AH

AlenaJune 19, 2020

Moc děkuji za dort pro syna. Dorty máte nádherné, chuťově vynikající. Jste moc ochotný a ten nádherný dort jste zvládli vykouzlit za dva dny. A hlavně bonus pro nás - máte i bezlepkové.

Aleš Hölzel

Dobrý den paní Aleno, děkuji za Vaší milou zprávu a jsem rád, že jste byla s našimi službami spokojená...

nabídka bezlepkových dortů je stále a stále díky dodavatelům větší a větší...

děkuji a zůstáváme kdykoliv v budoucnu k dispozici...:-) za team nasladko.cz AH

IvanApril 5, 2020

Postrádám ve Vaší nabídce dorty a zákusky v DIA provedení (tj. bez sacharózy a glukózy, ostatní cukry a sladidla nevadí). Diabetiků je mezi námi víc než celiaků!

Aleš Hölzel

Dobrý den, děkuji za Vaší zprávu...

ANO rozumím poptávce, ale bohužel z řad našich dodavatelů cukrářských potřeb není zdaleka taková nabídka kvalitních a chutných produktů, jako tomu právě u "bezlepku"... navíc aktuálně poptávka na DIAvýrobky je od zákazníků vzácnější, než-li od "bezlepkářů" a nabízíme jim proto operativně naše ovocné provedení nepečených cheesecaků ve verzi LIGHT, které jsou minimálně doslazované...https://www.nasladko.cz/cs/dorty/31_smetanovy-dort-light-malinovy

Pravdou ale je, že je stále co vylepšovat, také například populární RAW produkty bychom rádi v budoucnu zařadili...

děkuji a přeji hezké jaro... AH za team nasladko.cz

Zuzana SvobodováFebruary 24, 2020

Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za skvělý dort. Dcera si vybrala borůvkový naháč a byl výborný. Manžel dokonce řekl, že lepší dort nikdy nejedl. Dcera byla také nadšená z figurky jednorožce. Chtěla bych Vám pochválit také Vaše webové stránky, protože jsou opravdu přehledné a máte velký výběr.Už teď se těšíme na další dort :-)

Aleš Hölzel

Dobrý den, paní Zuzano,

děkuji za Vaší milou zprávu a jsem rád, že vše proběhlo dle Vašich představ...

pozdravujte manžela :-) a zůstáváme kdykoliv příště k dispozici...

Hezký den přeje za team Nasladko.cz AH

Eva ValterováFebruary 16, 2020

Dobrý den, dnes narozeninový dort s makronkami - prostě super. Děti ho doslova vdechly, jak byl výborný. A nezbylo :-), přestože byl dost velký. Byl zlatým hřebem oslavy. Moc děkuji a těším se na další.

Aleš Hölzel

Dort den paní Evo, děkuji za Vaší milou zprávu a jsem rád, že jsme mohli být součástí oslavy narozenin u Vás doma...:-)

Děti jsou nejlepším rozhodčím pro naše sladkosti, když jim nechutná, tak to nejedí...

zůstáváme samozřejmě kdykoliv v budoucnu k dispozici

Hezký a úspěšný den za team Nasladko.cz AH

Jana AdámkováJanuary 14, 2020

Dobrý den, chtěli bychom Vám touto cestou mnohokrát poděkovat za skvělé dorty. Objednávali jsme u Vás malinový páj a čokoládový naháč - vřele doporučujeme!! Přejeme Vám mnoho zakázek a spokojených zákazníků.

Aleš Hölzel

Dobrý den paní Jano, děkuji za Vaší milou zprávu a jsem rád, že jste byla s dortíky spokojená...

zůstáváme samozřejmě kdykoliv ke službám...:-)

Hezký a úspěšný den AH za team nasladko.cz

Natalia UlynetsJanuary 22, 2020

Dobrý den, chtěla bych moc Vám poděkovat za to jak svojí práci děláte, našla jsem vaše stránky náhodou na internetu, a můžu říct že lepší dort ( čokoládový nahač) jsem nikdy nemněla...nejenom já....a celá rodina..Děkuji

Aleš Hölzel

Dobrý den paní Natali, děkuji za Vaší milou zprávu a jsem rád, že jste byla s dortíkem spokojená...

zůstáváme samozřejmě kdykoliv ke službám...:-)

Hezký a úspěšný den AH za team nasladko.cz

Josef PetrJanuary 6, 2020

Svatební dort bezpepek naháč 10.srpen 2019.... Že děláte fantastické dorty je známo a je to pravda...dort na naší svatbě to dokázal všem přítomným na sto procent...to co vaši zaměstnanci dokáží udělat od pečení po rozvoz instalaci a ozdobení je famózní...na chvíli přestala existovat svatba a všichni s údivem sledovali koncert vaší paní cukràřky...a při konzumaci neměl nikdo slov...takže váš dort udělal s naší krásné svatby ještě krásnější zážitek... děkujeme mockrát a těšíme se na další vaše dorty.... Manželé Petrovi...

Aleš Hölzel

Zdravíme manželé Petrovi a děkujeme za Vaší milou zprávu...:-)

zůstáváme kdykoliv k dispozici, třeba až bude roční výročí...:-)

Hezký Nový rok team nasladko.cz

IvetaJune 19, 2019

Dobrý den, objednávala jsem dceři dort bezé s ořechy. Mělo to být překvapení k narozeninám. Určitě velké plus, že v nabídce pamatujete na zákazníky s alergiemi a intolerancí. Objednala jsem dovoz na adresu i s květinou. Nicméně mě nenapadlo, že na dortu budou dvě cedulky s reklamou, což za mě celkový dojem skazilo. Takže všem ostatním dalším zakázníkům pro info.

Aleš Hölzel

Dobrý den, děkuji za VAší zprávu...

děkuji za Vaše honocení i když moc nechápu poznámku s cedulkami... první byla s názvem BEZLEPEK aby zákazník měl jistotu, že dort je bezlepkový a druhá o rozměrech 38mm na délku s logem našeho dortového e-shopu nasladko.cz jako autorský "podpis", což je zcela obvyklé...

"zkažený dojem" je pro mě výraz pro nekvalitní provedení, nepředání v domluveném čase, prostě když se něco pokazí a výsledek není dle očekávání... proto si myslím, že použitý výraz pro jednu cedulku s logem v kontextu kompletního zajištění výroby & předání dortu oslavenci spolu s květinou je silný výraz..., ale každý to má asi jinak...:-)

děkuji AH za team nasladko.cz

TomášMay 14, 2019

Dobrý den, včera jsem měl možnost ochutnat od Vás bezlaktozový cheesecake a musím říct, že na mě udělal velký dojem. :) Mohu se zeptat, zda jste schopni připravit i jiné dorty v LF variantě? Předem děkuji za odpověď, Tomáš.

Aleš Hölzel

Dobrý den, děkuji za Vaší zprávu a jsem rád, že Vám chutnal i tento dort "nedort"...:-)

momentálně připravujeme pouze opravdu cheesecaky, které mohou mít dále jakoukoliv ovocnou příchuť, pravdou je, že na trhu jsou dostupné další jiné produkty bezlaktózy, ale výsledek není dle nás valné chuti..., proto zůstáváme v této nabídce v rámci blízské buducnosti u vyzkoušeného provedení cheesecaku ...

děkuji za team nasladko.cz ah

Andrea KulichováMay 23, 2019

Objednali jsme si zde svatební dort a dort Leopardo. Byly úžasné,jak vzhledově,tak hlavně chuťově. Byly nám dovezeny přímo na místo oslavy. Chtěli bychom moc poděkovat Všem kdo se na tomto podíleli. Ještě teď máme boule za ušima :o)

Aleš Hölzel

Dobrý den, děkujeme za Vaše milé hodnocení našich služeb... od toho jsme tady...:-)

zůstáváme kdykoliv k dispozici AH za team Nasladko.cz

Sonia BreazealeMay 13, 2019

Moc dekuji za uzasne vyrizeni! Maminka je v nemocnici a my bydlime na druhem konci sveta. Objednali jsme ji jak slane tak sladke zakusky k svatku matek, a moc ji to chutnalo (a sestrickam taky!). Objednavku dostala vcas a jidlo bylo doruceno na spravne misto. Platili jsme nasi americkou kreditni kartou bez jakychkoli problemu. Dekujeme za skvelou sluzbu! -:)

Aleš Hölzel

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení našich služeb.... právě pro tyto případy jsme tady...:-)

děkujeme a zůstáváme k dispozici...:-)

AH za team nasladko.cz

MonikaFebruary 15, 2019

Dobrý den, dostala jsem od kolegů v práci bezlepkový Double čokoladový dort. Byl báječný! Díky, že máte tak velký výběr bezlepkových dortů!

Aleš Hölzel

Dobrý den Moniko, děkuji za Vaší milou zprávu a jsem rád, že jsme Vám mohli prostřednictvím dortíku udělat radost k narozeninám...:-)

...je pravdou, že nedávno jsme rozšířili sortiment bezlepkových výrobku na cca 80% nabízeného sortimentu a to i vč.svatebních dortů..., tak kdyby náhodou:-)

děkuji a zůstáváme k dispozici AH za team nasladko.cz

Pavel FaltejsekJanuary 24, 2019

Je to nejlepší cukrárna co vůbec známe s manželkou ..., jezdíme tam furt i klidně přes celou Prahu, objednávame vždy dort k jakýmkoli narozeninám a vždy krásné a chutné provedení i na svatbu jsme měli dorty od Vás a už jsme měli snad všechny z toho naše oblíbené furt dokola k tomu

Aleš Hölzel

Dobrý den, děkuji za vaší milou zprávu, která zahřeje i v momentálních mrazech...:-)

zůstáváme k dispozici

za team nasladko.cz AH

MarkétaOctober 30, 2018

Dobrý den, objednali jsme si u Vás dort Bezé s ořechy a byl dobrý, ale chtěla bych upozornit na zavádějící název. Není to bezé, ale nugát. Bezé je křehká hmota upečena z vyšlehaných bílků s cukrem. S pozdravem Markéta

Aleš Hölzel

Dobrý den, děkuji za Vaší zprávu...

receptura tohoto dortu je založena na korpusech ze šlehaných slazených bílků, které se používají pro přípravu bezé... naše dortová podoba je upravená tak, aby dort vydržel pohromadě - jednotlivá patra promazané čokoládou a byl křupavý - přidány pražené oříšky/arašídy...

každopádně jsem rád, že Vám dortík chutnal a v případě jeho obliby mohu doporučit i jednoporcové bezé dezerty, kde jsme přidali i variantu s ovocem...

za team nasladko.cz AH

Your opinion/suggestion

CAPTCHA
Nasladko.cz
Brandejsovo nám. 1234/6
165 00 Praha 6 – Suchdol

Opening hours: 10:00–19:00